cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 87+ )
Otras preguntas
Where is the moon? I’m graduated so my points are up for grabs cause I’ll never use them. I have to at least as a question with it though.
A watermelon weighs 4.2 kg and a pumpkin weighs 2 kg 250g Express the total weight of the items in kilograms. (30 points
Solve the equation, 2x + 1 = 3, for x. Which of the following properties of equality did you apply? Question 5 options: A) Subtraction and division B) Subtracti
Assume the AC generator produce the signal voltage as two sine waves where v = C sin (50 +90)t use compound angle identities to combine individual sine waves in
Find the Slope Using the slope equation
the length of a rectangular is one less than twice the width. Find the length + width, if the perimeter is 40
What is a tree? I’m graduated so my points are up for grabs cause I’ll never use them. I have to at least as a question with it though.
can someone help me please with the ixl problem ??? If x < 0 and y < 0, where is the point (x, y) located?
the length of a rectangular is one less than twice the width. Find the length + width, if the perimeter is 40
oh wow i had no idea that is a lot of employees i also want to know what types of programs the federal government fund for its citizens can you give me three ex