Respuesta :

896645

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$