During its first year of operations, Silverman Company paid $15,085 for direct materials and $10,200 for production workers' wages. Lease payments and utilities on the production facilities amounted to $9,200 while general, selling, and administrative expenses totaled $4,700. The company produced 6,050 units and sold 3,700 units at a price of $8.20 a unit. What was Silverman's net income for the first year in operation