PLEASE HELP ME WITH THIS, THIS IS AN ACTUAL QUESTION FOR ONCE (well multiple)
I don't understand any of it and my mom bout to woop my as :'(

PLEASE HELP ME WITH THIS THIS IS AN ACTUAL QUESTION FOR ONCE well multiple I dont understand any of it and my mom bout to woop my as class=

Respuesta :

Answer:

I'm not sure how to do this, but I'm assuming if you for the first question go up to ahbeesee and calculate the cost all the way across... you will find your answer.

Explanation:

Basically just use the chart!

HOPE THIS HELPS! :)