valarieabner64 valarieabner64 03-11-2020 Mathematics contestada which of the following is the best deal? a. 6 oz box of crackers for $1.08 b. 7-oz box of crackers for $1.19 c. 8-oz box of crackers for $1.20 d. 9-oz box of crackers for $1.26