shoukoko133 shoukoko133 02-11-2020 Mathematics contestada I NEED THIS RIGHT NOW FOR A TEST !! Pepsi is priced at $5.04 for a 24 pack, and Coke is priced at $2.64 for 12 pack. Which brand of soda is the better value for each can?