6 points Emily’s family needs to rent a moving truck to move their belongings to a different house. The rental cost for Trucks-A-Lot is $42 per day plus $0.72 per mile. The rental cost for Move-It-Truckers is $70 per day plus $0.12 per mile. Let m represent Emily’s mileage. Write an equation to represent the cost of renting each truck, and determine what will be the number if miles for which the truck cost the same amount.