1. Juan paid $2.52 for 12 ounces of peanuts
What is the unit rate?

P.S I’m in 6th grade and I need to know if I got this right please!!

1 Juan paid 252 for 12 ounces of peanuts What is the unit rate PS Im in 6th grade and I need to know if I got this right please class=