Julie makes and sells shirts for children and adults. She sells the shirts for $20 per unit. Material for
the shirts cost $6 each. She has fixed costs per month of $420 and estimates that she can make
and sell 80 shirts each month. How many shirts does Julie need to sell to break even?​