15. Jiovanni is looking in to two different companies that offer study guides for math exams.Test Prep 101 charges a $5 flat fee and an additional $0.25 per problem.Math Helper charges a $2 flat fee and an additional $0.50 per problem.How many prablems would make the costs of the two companies be equal? __________________ Varibles: __________________ Equations/eniqualities{ _______________ { _______________